14/10/2019

Ozelia Zeytinyağı fabrikası olarak yeni sezonda yeniliklerle  çiftçilerimizin hizmetinizdeyiz.

Bereketli hasatlar dileriz.

25/11/2018

Gelenek bu yıl da bozulmadı ve Ozelia yılın ilk altın madalyasını Akhisar Ticaret Borsası"nın Dünya Zeytin Günü kapsamında düzenledigi yarısmada kazandı. Hasat dönemindeki erken hasat zeytinyaglarinin katıldıgi yarismada Altın, Gümüs ve Bronz kategorilerinde dagıtılan ödüllerden Ozelia yine  juriden en yüksek puanları alarak altın madalyaya layık görüldü.   

13/11/2018

Diğer yemeklik yağlardan faklı olarak, ısıl ve kimyasal işlem görmenden üretilebilen zeytinyağı aslen bir meyve suyudur. Özellikle taze tüketildiğinde mucizevi sağlık etkileri olduğu ıspatlanmıştır. Yeni üretilmiş kaliteli bir  zeytinyağı sadece saatler önce ayrıldığı bahçenin tüm güzel aromalarını size cömertçe sunar .

Ancak birçok tüketici için , eğer Ege veya Akdeniz Bölgelerinden birinde yaşamıyorsanız  bu lezzeti deney...

13/11/2018

Bu seneki erken hasat uretimimizden bir ornek. Akhisar Ticaret Odasi Yarismasi icin siselendi. Sonucdan bir suphemiz olmasa da heyecanlanmadan edemiyoruz!

23/04/2018

Ozelia bu yılın mahsülü ile ikinci Altın Madalya'sını  Türkiye'de Zeytinyağının Oskarları olarak da adlandırılan Zeytindostu Ulusal Zeytinyağı Kalite Yarışmasında kazandı. 

Zeytindostu Derneği’nin artık geleneksel hale gelen ve Zeytinyağının Oskarları olarak nitelenen Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nın ödül töreni Gaziantep’te gerçekleştirildi. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden üreticilerin markalarının kalitelerini tescilletmek için yarıştığ...

03/12/2017

Akhisar Ticaret Borsası'nın Dünya Zeytin Günü'nde düzenlediği geleneksel Hasat Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen Zeytinyağı yarışmasından ödülle döndük.

Ozelia olarak alığımız "En İyi Zeytinyağı / Altın Madalya" ödülü bizim için sürpriz olmasa da, büyük emeklerle ve özenle ürettiğimiz zeytinyağımızın kalitesinin uzmanlar tarafından da tescillenmesinden ve bu ödüle layık görülmekten dolayı gurur duyduk.  

Sınırlı miktarda üretilen ödüllü zeytinyağlar...

04/11/2017

Çiftçiler için yılın  en güzel zamanı hasat zamanıdır.  Uzun süredir sabırsızlıkla bekledikleri yılın bu vakti geldiğinde içlerini tarifsiz bir mutluluk ve heyecan kaplar. Ne olsa bütün yılın emeğinin karşılığını alacakları zaman gelmiştir.

Bizim için de durum pek farklı değil. Bu yılın mahsülünü sizler için özenle hasat ettik. 

Please reload

Son Gönderimler
Please reload

Kategoriler
Please reload

Etiketler
Please reload

  • Facebook sayfamızı ziyaret edin