72 Saat icinde Bahceden Sofraniza!


Diğer yemeklik yağlardan faklı olarak, ısıl ve kimyasal işlem görmenden üretilebilen zeytinyağı aslen bir meyve suyudur. Özellikle taze tüketildiğinde mucizevi sağlık etkileri olduğu ıspatlanmıştır. Yeni üretilmiş kaliteli bir zeytinyağı sadece saatler önce ayrıldığı bahçenin tüm güzel aromalarını size cömertçe sunar .

Ancak birçok tüketici için , eğer Ege veya Akdeniz Bölgelerinden birinde yaşamıyorsanız bu lezzeti deneyimlemek imkansız gibidir. Artık değil!

SAdece kısıtlı bir süre için bu imkanı size sağlıyoruz.

Bahçedeki zeytinimiz 72 saatte sofranızda zeytinyağı olarak yerini alıyor!


  • Bahçeden topladığımız zeytinlerimizi aynı gün içinde sıkıp, 24 saat içinde kargoya veriyoruz!

  • Türkiye'nin her yerine kargo 2 gün içinde ulaşıyor (*).

  • Sadece birkaç gün önce dalında koparılmayı bekleyen zeytinlerimiz, 72 saatte içindeki sağlık mücizesi hiçbir fenol'ü kaybetmeden masanızda zeytinyağı olarak yerini alıyor

  • Henüz taze üretilmiş bir zeytinyağını hiç denemediyseniz bu fırsatı kaçırmayın! Sadece sezon boyunca devam edecek maksimum 3 gün tazelikte bu zeytinyağını tattıktan sonra önümüzdeki sezonu iple çekeceksiniz.

ÜRÜN HAKKINDA:

O gün hasat edilen ürüne bağlı olarak, tek bahçeden erken hasat edilen Edremit, Domat veya Uslu zeytinlerinden (hepsi ayrı ayrı harika), hasattan hemen sonra soğuk sıkım yöntemi ile, 2 fazlı modern tesisimizde üretilen bu olağanüstü yağ, yeşil rengi, harika taze çimen kokusu, mevyemsi aroması ve boğazda bıraktığı yakıcılık ile sağlıklı polifenol içeriğine işaret ediyor.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


17 görüntüleme
  • Facebook sayfamızı ziyaret edin